• Józef K. by tego nie wytrzymał: procesuję się od 30 lat

  Barbara Żuradzka – obsługiwała między innymi spółdzielnie, szpitale, jednostki budżetowe, spółki prawa handlowego. Specjalizuje się w prawie medycznym, sporach sądowych, prawie pracy.

  Dowiedz się więcej
 • Podatki są be?
  Napisz maila

  Agnieszka Plucińska – doradza w zakresie krajowego prawa podatkowego. Ma własne biuro rachunkowe.

  Dowiedz się więcej
 • Młody, ale z doświadczeniem

  Krzysztof Żuradzki – specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, w tym szczególnie polskich i zagranicznych spółek z sektora budownictwa, doradza również w zakresie transakcji związanych z nieruchomościami, w tym zbywanymi przez jednostki budżetowe.

  Dowiedz się więcej
 • Będąc sędzią nie sądziłem, że będę bronił oskarżonych

  Łukasz Jarski – adwokat, posiada uprawnienia do występowania przed Sądem Metropolitalnym Archidiecezji Katowickiej w sprawach m. in. dotyczącymi stwierdzania nieważności małżeństw.

  Dowiedz się więcej
 • Wszędzie, wszystko, bez mrugnięcia okiem

  Aleksander Stuglik – specjalizuje się w międzynarodowej optymalizacji podatkowej, międzynarodowym prawie gospodarczym i prawie własności intelektualnej. Czynny menedżer pracujący dla spółek polskich i zagranicznych.

  Dowiedz się więcej
 • Mądrej głowy włos nie trzyma

  Andrzej Babilas – prowadzi procesy sądowe, doradza w sprawach karnych i rodzinnych.

  Dowiedz się więcej

Współpracownicy

Agnieszka Plucińska

Doradztwem podatkowym zajmuje się od 1993 r. Od tego roku prowadzi działalność gospodarczą  w zakresie doradztwa podatkowego i obsługi kadrowo-księgowej przedsiębiorców. 24 listopada 1997 r. została wpisana na listę doradców podatkowych pod nr 02707. 

W obliczu ciągle zmieniających się przepisów, zmiennego orzecznictwa, coraz to większa grupa przedsiębiorców korzystała z usług firmy doradczej prowadzonej przez Agnieszkę Plucińską.
 
zobacz więcej...

Andrzej Babilas

Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Związany z kancelarią od 5 lat. W 2010 roku został wpisany na listę adwokatów w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Specjalizuje się w obsłudze osób fizycznych, jak również przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego. Prowadzi również sprawy karne, gdzie występuje jako obrońca podejrzanych i oskarżonych w sprawach o przestępstwa gospodarcze i karnoskarbowe.

zobacz więcej...

Hana Kuncova

Adwokat czeska. Ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu Karola w Pradze. Po okresie pracy dla wiodących czeskich kancelarii prawnych, prowadzi własną kancelarię w Pradze, zatrudniającą prawników i obsługującą przedsiębiorców w zakresie prawa handlowego, upadłościowego, gospodarczego i cywilnego.

zobacz więcej...

Helena Andreou

Ukończyła Wydziały Prawa Uniwersytetów w Leicester  i Sheffield, gdzie uzyskała tytuły LLB i  LLM.  Członek Cyprus Bar Association. Od 2003 partner, następnie partner zarządzający w kancelarii Antonis Andreou&Co LLC w Larnace. W praktyce zawodowej zajmuje się między innymi prawem handlowym, prawem spółek, bankowym i postępowaniami spornymi.

zobacz więcej...

Jan Misura

Adwokat słowacki, dr nauk prawnych, ukończył Uniwersytet Komeńskiego w Bratysławie w 2003 roku. Podczas studiów i po studiach pracował jako adwokat między innymi w zakresie własności intelektualnej w kancelarii Neuschl&Wspólnicy, a następnie jako prawnik spółki  Tesco Stores SR, as. W 2005 roku pomyślnie zdał egzamin w dziedzinie studiów prawa międzynarodowego i prawa handlowego, uzyskując następnie tytuł doktora nauk prawnych.

zobacz więcej...
powrót