• Józef K. by tego nie wytrzymał: procesuję się od 30 lat

  Barbara Żuradzka – obsługiwała między innymi spółdzielnie, szpitale, jednostki budżetowe, spółki prawa handlowego. Specjalizuje się w prawie medycznym, sporach sądowych, prawie pracy.

  Dowiedz się więcej
 • Podatki są be?
  Napisz maila

  Agnieszka Plucińska – doradza w zakresie krajowego prawa podatkowego. Ma własne biuro rachunkowe.

  Dowiedz się więcej
 • Młody, ale z doświadczeniem

  Krzysztof Żuradzki – specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, w tym szczególnie polskich i zagranicznych spółek z sektora budownictwa, doradza również w zakresie transakcji związanych z nieruchomościami, w tym zbywanymi przez jednostki budżetowe.

  Dowiedz się więcej
 • Będąc sędzią nie sądziłem, że będę bronił oskarżonych

  Łukasz Jarski – adwokat, posiada uprawnienia do występowania przed Sądem Metropolitalnym Archidiecezji Katowickiej w sprawach m. in. dotyczącymi stwierdzania nieważności małżeństw.

  Dowiedz się więcej
 • Wszędzie, wszystko, bez mrugnięcia okiem

  Aleksander Stuglik – specjalizuje się w międzynarodowej optymalizacji podatkowej, międzynarodowym prawie gospodarczym i prawie własności intelektualnej. Czynny menedżer pracujący dla spółek polskich i zagranicznych.

  Dowiedz się więcej
 • Mądrej głowy włos nie trzyma

  Andrzej Babilas – prowadzi procesy sądowe, doradza w sprawach karnych i rodzinnych.

  Dowiedz się więcej

O kancelarii

Historia

Kancelaria KBZ Żuradzka & Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni Sp. K. działa na rynku od ponad 20 lat. Do roku 1999 funkcjonowała jako Biuro Obsługi Prawnej „IUS” S.C., potem w formie spółki komandytowej jako B. Żuradzka Kancelaria...

zobacz więcej...

Misja

Misją Kancelarii KBZ jest rozwój oparty na budowaniu długofalowych i pozytywnych relacji z klientami. Relacje z naszymi klientami opieramy na wzajemnym zaufaniu i profesjonalizmie w dostarczaniu skutecznych rozwiązań.

zobacz więcej...

Polityka bezpieczeństwa

Informacje związane z przeprowadzanymi przez naszych klientów transakcjami, zawieranymi umowami oraz wszelkie wrażliwe dane, są poufnymi informacjami objętymi w przypadku każdego klienta szczególną ochroną i tajemnicą zawodową.

zobacz więcej...

Nasze atuty

Porównując się z innymi, podobnymi kancelariami działającymi na rynku, wierzymy, że naszymi atutami są: szybkość reakcji, zasięg działania, specjalizacja, doświadczenie, elastyczność, współpraca z instytucjami otoczenia biznesu, siwe włosy i młode spojrzenie

zobacz więcej...
powrót