Nowości w naszej ofercie

Szybka spółka - spróbuj tego.

Przedsiębiorcy często potrzebują nowego podmiotu dla szybkiego i bezpiecznego przeprowadzenia transakcji. Często się też zdarza, iż klient musi dokonać zmian w KRS, a czas nie jest jego przyjacielem. Takie przypadki to nasza specjalność, zajmujemy się kompleksowo tymi sprawami i załatwiamy wszystko za klienta. Cała procedura zarówno przy założeniu spółki, jak również przy dokonaniu zmian może odbywać się całkowicie bez udziału klienta. Jedno pełnomocnictwo i spółka gotowa. Więcej ...

 

 

Otwieramy się na Hong-Kong.

Hong-Kongu, jako najlepszego miejsca pod słońcem na prowadzenie działalności gospodarczej, nikomu przedstawiać nie trzeba. Jest to terytorium klasyfikowane od lat na czele listy krajów, które z jednej strony mają wysoce konkurencyjną gospodarkę, z drugiej zaś - znaczące ułatwienia dla prowadzenia biznesu. Ranking Ease of Doing Business Index, publikowany przez Bank Światowy, od lat klasyfikuje Hong-Kong na medalowych miejscach, podczas gdy Polska jest klasyfikowana kilkadziesiąt miejsc niżej ...

Hong-Kong to idealne miejsce dla prowadzenia biznesu związanego zarówno z importem produktów z Chin, czy innych krajów Dalekiego Wschodu, jak i z obrotem dobrami niematerialnymi, takimi jak licencje i inne prawa własności intelektualnej. Spółka nie prowadząca działalności gospodarczej na terenie Hong-Kongu, nie płaci podatku CIT. Podobnie ma się sprawa z Makau.

Klientom z Polski oferujemy założenie spółki, doradztwo prawne i podatkowe dotyczące przepisów obowiązujących w Hong-Kongu, Makau i Chinach kontynentalnych, wynajem adresu rejestrowego, udziałowca i dyrektora nominalnego, a także prowadzenie usług księgowych (przez uprawnioną miejscową firmę księgową).

Czas założenia spółki to około 7 dni.

 

Ach, jak cudowna jest Panama.

Co prawda autor książki pod powyższym tytułem - Janosch - mieszka na Teneryfie, my jednak jako nowość oferujemy dla naszych klientów otwieranie spółek w Panamie. Główną zaletą panamskiego systemu podatkowego dla inwestorów zagranicznych jest fakt, iż zarejestrowane tamże spółki podlegają na miejscu podatkowi typu CIT wyłącznie od dochodów uzyskiwanych na terytorium Panamy. Innymi słowy, dochody uzyskiwane z działalności spółki panamskiej poza Panamą, np. na terenie USA, podatkowi nie podlegają. Kolejną zaletą Panamy jest stosunkowo niski koszt rejestracji i utrzymywania spółek na miejscu, porównywalny tylko z Seszelami. Nie bez znaczenia jest też wysoki stopień poufności danych dotyczących faktycznych właścicieli spółek.

Dla spółek panamskich możliwe jest otwarcie na miejscu rachunku bankowego prowadzonego w USD.

Czas rejestracji: ok. 14 dni od momentu dokonania zapłaty.


powrót