• Józef K. by tego nie wytrzymał: procesuję się od 30 lat

  Barbara Żuradzka – obsługiwała między innymi spółdzielnie, szpitale, jednostki budżetowe, spółki prawa handlowego. Specjalizuje się w prawie medycznym, sporach sądowych, prawie pracy.

  Dowiedz się więcej
 • Podatki są be?
  Napisz maila

  Agnieszka Plucińska – doradza w zakresie krajowego prawa podatkowego. Ma własne biuro rachunkowe.

  Dowiedz się więcej
 • Młody, ale z doświadczeniem

  Krzysztof Żuradzki – specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, w tym szczególnie polskich i zagranicznych spółek z sektora budownictwa, doradza również w zakresie transakcji związanych z nieruchomościami, w tym zbywanymi przez jednostki budżetowe.

  Dowiedz się więcej
 • Będąc sędzią nie sądziłem, że będę bronił oskarżonych

  Łukasz Jarski – adwokat, posiada uprawnienia do występowania przed Sądem Metropolitalnym Archidiecezji Katowickiej w sprawach m. in. dotyczącymi stwierdzania nieważności małżeństw.

  Dowiedz się więcej
 • Wszędzie, wszystko, bez mrugnięcia okiem

  Aleksander Stuglik – specjalizuje się w międzynarodowej optymalizacji podatkowej, międzynarodowym prawie gospodarczym i prawie własności intelektualnej. Czynny menedżer pracujący dla spółek polskich i zagranicznych.

  Dowiedz się więcej
 • Mądrej głowy włos nie trzyma

  Andrzej Babilas – prowadzi procesy sądowe, doradza w sprawach karnych i rodzinnych.

  Dowiedz się więcej

Łukasz Jarski

Wspólnik.
 
Adwokat. Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Po ich ukończeniu, przez ponad dziesięć lat piastował godność sędziego, rozstrzygając w sprawach karnych i cywilnych. W lipcu 2006 roku został wpisany na listę adwokatów w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Specjalizuje się w obsłudze spółek prawa handlowego, fundacji oraz prowadzeniu postępowań rejestracyjnych w Krajowym Rejestrze Sądowym. Prowadzi również sprawy karne, gdzie występuje jako obrońca podejrzanych i oskarżonych w sprawach o przestępstwa gospodarcze i karnoskarbowe. Posiada od 2008 roku uprawnienia do występowania w procesach o stwierdzenie nieważności małżeństw kanonicznych przed Sądem Metropolitalnym w Katowicach.

 

Kontakt:

Łukasz Jarski

Email: ljarski@twojakancelaria.com.pl

Tel.: +48 32 202 42 97

 

powrót