• Józef K. by tego nie wytrzymał: procesuję się od 30 lat

  Barbara Żuradzka – obsługiwała między innymi spółdzielnie, szpitale, jednostki budżetowe, spółki prawa handlowego. Specjalizuje się w prawie medycznym, sporach sądowych, prawie pracy.

  Dowiedz się więcej
 • Podatki są be?
  Napisz maila

  Agnieszka Plucińska – doradza w zakresie krajowego prawa podatkowego. Ma własne biuro rachunkowe.

  Dowiedz się więcej
 • Młody, ale z doświadczeniem

  Krzysztof Żuradzki – specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, w tym szczególnie polskich i zagranicznych spółek z sektora budownictwa, doradza również w zakresie transakcji związanych z nieruchomościami, w tym zbywanymi przez jednostki budżetowe.

  Dowiedz się więcej
 • Będąc sędzią nie sądziłem, że będę bronił oskarżonych

  Łukasz Jarski – adwokat, posiada uprawnienia do występowania przed Sądem Metropolitalnym Archidiecezji Katowickiej w sprawach m. in. dotyczącymi stwierdzania nieważności małżeństw.

  Dowiedz się więcej
 • Wszędzie, wszystko, bez mrugnięcia okiem

  Aleksander Stuglik – specjalizuje się w międzynarodowej optymalizacji podatkowej, międzynarodowym prawie gospodarczym i prawie własności intelektualnej. Czynny menedżer pracujący dla spółek polskich i zagranicznych.

  Dowiedz się więcej
 • Mądrej głowy włos nie trzyma

  Andrzej Babilas – prowadzi procesy sądowe, doradza w sprawach karnych i rodzinnych.

  Dowiedz się więcej

Krzysztof Żuradzki

Wspólnik.

 

Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Adwokat. Od początku swojej praktyki zajmuje się bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych oraz prawną obsługą procesów inwestycyjnych. Uczestniczy w procedurach związanych z tworzeniem, zmianą czy przekształcaniem przedsiębiorców.


Posiada doświadczenie w kwestiach związanych z nabywaniem udziałów / akcji jak również z projektami inwestycyjnymi w szczególności regulowanych umowami opartymi na wzorach FIDIC. Największe kontrakty, przy których doradzał, dotyczą budowy autostrad, a wartość jednostkowa przekracza 2,2 mld złotych.

 

Uczestniczył w negocjacjach z przedstawicielami administracji (rządowej) dotyczących przyznawania pomocy publicznej i dofinansowania, jak również reprezentuje przedsiębiorców w postępowaniach administracyjnych.

 

Na co dzień zajmuje się prawem gospodarczym, handlowym i cywilnym, specjalizując się w prawie budowlanym, kontraktach handlowych, nieruchomościach i obrocie wierzytelnościami. 

 

Doradza podmiotom krajowym i zagranicznym przy tworzeniu podmiotów gospodarczych (spółek córek, oddziałów) na terenie Polski. Doradca wielu spółek polskich i zagranicznych w zakresie prawnych aspektów ich działalności operacyjnej. W latach 2008-2009 uczestniczył w projekcie KMB Stuglik Solicitors realizowanym w Dublinie we współpracy z kancelarią KMB Solicitors.

 

Kieruje zespołem do spraw prawa budowlanego, energetycznego i procesów restrukturyzacyjnych przedsiębiorców, w tym postępowania egzekucyjnego.

 

W Kancelarii odpowiada za pozyskiwanie klientów i kontakt z nimi.

 

 

Kontakt:

Krzysztof Żuradzki
Email: kzuradzki@twojakancelaria.com.pl
Tel.: +48 32 202 42 97
 

powrót