• Józef K. by tego nie wytrzymał: procesuję się od 30 lat

  Barbara Żuradzka – obsługiwała między innymi spółdzielnie, szpitale, jednostki budżetowe, spółki prawa handlowego. Specjalizuje się w prawie medycznym, sporach sądowych, prawie pracy.

  Dowiedz się więcej
 • Podatki są be?
  Napisz maila

  Agnieszka Plucińska – doradza w zakresie krajowego prawa podatkowego. Ma własne biuro rachunkowe.

  Dowiedz się więcej
 • Młody, ale z doświadczeniem

  Krzysztof Żuradzki – specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, w tym szczególnie polskich i zagranicznych spółek z sektora budownictwa, doradza również w zakresie transakcji związanych z nieruchomościami, w tym zbywanymi przez jednostki budżetowe.

  Dowiedz się więcej
 • Będąc sędzią nie sądziłem, że będę bronił oskarżonych

  Łukasz Jarski – adwokat, posiada uprawnienia do występowania przed Sądem Metropolitalnym Archidiecezji Katowickiej w sprawach m. in. dotyczącymi stwierdzania nieważności małżeństw.

  Dowiedz się więcej
 • Wszędzie, wszystko, bez mrugnięcia okiem

  Aleksander Stuglik – specjalizuje się w międzynarodowej optymalizacji podatkowej, międzynarodowym prawie gospodarczym i prawie własności intelektualnej. Czynny menedżer pracujący dla spółek polskich i zagranicznych.

  Dowiedz się więcej
 • Mądrej głowy włos nie trzyma

  Andrzej Babilas – prowadzi procesy sądowe, doradza w sprawach karnych i rodzinnych.

  Dowiedz się więcej

Helena Andreou

Ukończyła Wydziały Prawa Uniwersytetów w Leicester  i Sheffield, gdzie uzyskała tytuły LLB i  LLM.

Członek Cyprus Bar Association. Od 2003 partner, następnie partner zarządzający w kancelarii Antonis Andreou&Co LLC w Larnace. W praktyce zawodowej zajmuje się między innymi prawem handlowym, prawem spółek, bankowym i postępowaniami spornymi. Wspólnie z Aleksandrem Stuglikiem tworzą zespół obsługujący polskich przedsiębiorców zainteresowanych optymalizacją podatkową na Cyprze. Przeprowadzili razem szereg procesów związanych z przekształceniami właścicielskimi spółek cypryjskich z udziałowcami polskimi, stworzyli optymalne podatkowo struktury dla dużej grupy polskich klientów, a także na bieżąco prowadzą doradztwo prawne związane z prawem cypryjskim i polskim.

powrót