• Józef K. by tego nie wytrzymał: procesuję się od 30 lat

  Barbara Żuradzka – obsługiwała między innymi spółdzielnie, szpitale, jednostki budżetowe, spółki prawa handlowego. Specjalizuje się w prawie medycznym, sporach sądowych, prawie pracy.

  Dowiedz się więcej
 • Podatki są be?
  Napisz maila

  Agnieszka Plucińska – doradza w zakresie krajowego prawa podatkowego. Ma własne biuro rachunkowe.

  Dowiedz się więcej
 • Młody, ale z doświadczeniem

  Krzysztof Żuradzki – specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, w tym szczególnie polskich i zagranicznych spółek z sektora budownictwa, doradza również w zakresie transakcji związanych z nieruchomościami, w tym zbywanymi przez jednostki budżetowe.

  Dowiedz się więcej
 • Będąc sędzią nie sądziłem, że będę bronił oskarżonych

  Łukasz Jarski – adwokat, posiada uprawnienia do występowania przed Sądem Metropolitalnym Archidiecezji Katowickiej w sprawach m. in. dotyczącymi stwierdzania nieważności małżeństw.

  Dowiedz się więcej
 • Wszędzie, wszystko, bez mrugnięcia okiem

  Aleksander Stuglik – specjalizuje się w międzynarodowej optymalizacji podatkowej, międzynarodowym prawie gospodarczym i prawie własności intelektualnej. Czynny menedżer pracujący dla spółek polskich i zagranicznych.

  Dowiedz się więcej
 • Mądrej głowy włos nie trzyma

  Andrzej Babilas – prowadzi procesy sądowe, doradza w sprawach karnych i rodzinnych.

  Dowiedz się więcej

Agnieszka Plucińska

Doradztwem podatkowym zajmuje się od 1993 r. Od tego roku prowadzi działalność gospodarczą  w zakresie doradztwa podatkowego i obsługi kadrowo-księgowej przedsiębiorców. 24 listopada 1997 r. została wpisana na listę doradców podatkowych pod nr 02707. 

W obliczu ciągle zmieniających się przepisów, zmiennego orzecznictwa, coraz to większa grupa przedsiębiorców korzystała z usług firmy doradczej prowadzonej przez Agnieszkę Plucińską.
 
Z naszą kancelarią ściśle współpracuje od 8 lat.  W tym okresie wspólnie obsługiwaliśmy między innymi projekty związane ze zbywaniem nieruchomości przez podmioty publiczne na rzecz osób fizycznych, przejęciami przedsiębiorstw, bądź zespołów składników mienia, przygotowywaliśmy strategie podatkowe dla klientów polskich i zagranicznych, a także świadczyliśmy wspólnie obsługę prawną, podatkową i księgowo-rachunkową zapewniając kontrahentom komfort korzystania z usług kompleksowych. W szczególności wspólnie stworzony pakiet usług ma znaczenie dla start-upów krajowych i zagranicznych zainteresowanych rynkiem polskim.
 

Kontakt:

Agnieszka Plucińska
Email: biuro@twojakancelaria.com.pl
Tel.: +48 32 202 42 97

powrót